Menu Zamknij

IV Niedziela Adwentu, 18.12.2022 r.

Dziś w naszej wspólnocie parafialnej przeżywamy rekolekcje, które prowadzi ks. Juan Carlos Araya z Argentyny. Składka przeznaczona na misje prowadzone przez ojców misjonarzy Consolata. Po Mszy o 13.15 dla dzieci z kI. III wprowadzenie do adoracji Najświetszego Sakramentu. 0 godz. 18.00 podczas Eucharystii modlić się będziemy z młodzieia przygotowujacą się do sakramentu bierzmowania. Po Mszy spotkanie w salce parafialnej.

W poniedziałek, od 17.30 okazja do spowiedzi Sw., a potem o 18.00 Msza Święta z kazaniem. Po Mszy kwadrans adoracji Najświętszego Sakramentu. 0 godz. 19.00 zapraszamy Rade duszpasterska na spotkanie do salki na plebanii.

We wtorek, od 17.30 okazja do spowiedzi św., a potem o 18.00 Msza Świeta z kazaniem. Po Mszy kwadrans adoracji Najświętszego Sakramentu. 0 godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Bractwo Sw. Krzyża.

W środę o 14.00 spotkanie rekolekcyjne z aktorami w Teatrze im. J. Słowackiego. Także w środę od 17.00 okazja do spowiedzi przedświątecznej, a potem Msza Świeta z kazaniem o 18.00. Po Mszy kwadrans adoracji Najświętszego Sakramentu. Zakończenie rekolekcji związane z taska zyskania odpustu zupełnego. W tym dniu kancelaria parafialna nieczynna. Do kancelarii zapraszamy w piątek od 16.00 — 17.00.

24. grudnia, Wigilia Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Zachęcamy do zachowania tradycyjnego postu od pokarmów mięsnych.

Opłatki, świece Caritas można nabyć w zakrystii oraz w kruchcie kościoła. Dziękujemy za złożone z tej okazji ofiary, które zostana przekazane na dzieła prowadzone Caritas naszej archidiecezji.

Zapraszamy na pasterkę 0 24.00. Składka przeznaczona na Fundusz Ochrony życia SOS. Po pasterce zapraszamy na dzielenie się opłatkiem i wspólne kolędowanie.

W Boże Narodzenie Msze Święte w porządku niedzielnym. W tym dniu o 19.30 zapraszamy na koncert kolęd autorstwa p. Pawła Orkisza.

Wszystkim Parafianom i Gościom, składamy najlepsze życzenia. Niech Nowonarodzony Zbawiciel obdarzy ludzkość upragnionym pokojem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *