Menu Zamknij

IV Niedziela Wielkanocna, 30.04.2023

Dziś po południu od 16.30 czuwanie ze św. Charbelem. Najpierw modlitwa próśb i podziękowań, a potem różaniec i litania do Matki Bożej. Msza Święta z namaszczeniem olejem św. Charbela o 18.00.

Przez cały maj zapraszamy na Litanię do Matki Bożej po Mszy wieczornej.

1.maja o 11.00 Msza Święta z udzieleniem sakramentu chrztu św.

3.maja, Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, głównej patronki naszej Ojczyzny. Zapraszamy młodzież maturalna na Mszę Świętą o 18.00, a potem na nabożeństwo do Matki Bożej, której będziemy polecać zdających egzamin maturalny.

4. maja, wspomnienie św. Floriana, męczennika. Z racji pierwszego czwartku będziemy modlić się o świętość życia dla kapłanów oraz o nowe powołania do służby Bożej w Kościele.

5.maja, wspomnienie św. Stanisława Kazimierczyka, prezbitera. W tym dniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź św. od 17.00 — 18.00.

6.maja, święto Świętych apostołów Filipa i Jakuba. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi od 10.30. Medytacja, różaniec. Msza Święta z homilią o 12.00. Oprawę muzyczną poprowadzą siostry kanoniczki Ducha Świętego.

W przyszłą niedzielę na 13.15 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami. Po Mszy spotkanie z rodzicami w salce.

7.maja o 18.00 Msza Święta z udziałem kandydatów do sakramentu bierzmowani, a potem katecheza w salce.

Pamiętamy o Was w codziennej modlitwie słowami litanii loretańskiej.
Wasz ks. proboszcz Dariusz i duszpasterze.