Menu Zamknij

IV Niedziela Wielkiego Postu, 19.03.2023

Dziś Niedziela Laetare. Rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które głosi ks. dr Damian Kuchta. Rozważania rekolekcyjne wokół tematu: Wierzę w Kościół Chrystusowy. Eucharystia z udziałem Związku Ziemian Polskich o 12.00. Wieczorem o godz. 18.00 Msza Święta z udziałem kandydatów do bierzmowania, a następnie spotkanie w salce katechetycznej. Dzisiejsza składka na pokrycie kosztów ogrzewania naszego kościoła. Dziękuję za złożone datki, Bóg zapłać!

Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym o 17.30.

W poniedziałek, Uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca NMP. Msza Święta z nauką rekolekcyjną o 18.00, a potem adoracja Najświętszego Sakramentu ze św. Józefem.

We wtorek o 18.00 Msza Święta z nauką rekolekcyjną. Po Eucharystii droga krzyżowa.

W środę o 18.00 Msza Święta z nauką rekolekcyjną, a następnie nabożeństwo z zawierzeniem Matce Bożej. Z racji na rekolekcje w środę kancelaria parafialna nieczynna. Zapraszamy w piątek lub sobotę.

Codziennie podczas rekolekcji okazja do spowiedzi od 17.30 do Mszy wieczornej.

Droga krzyżowa z udziałem Bractwa Św. Krzyża w piątek po Mszy wieczornej

  1. marca, Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msza Święta o 7.30 i 18.00.

U siostry zakrystianki do nabycia baranki na stół wielkanocny i paschaliki, świece. Dochód przeznaczony na Caritas naszej archidiecezji.

Zapraszamy do udziału w rekolekcjach, które są szczególnym czasem danym nam przez Boga, aby dokonało się nasze nawrócenie i wewnętrzna przemiana. Pamiętamy o was w codziennej modlitwie przy Panu Jezusie Frasobliwym. Wasz ks. proboszcz Dariusz i duszpasterze.