Menu Zamknij

Uroczystość Narodzenia Pańskiego, 25.12.2022

Dziś w Uroczystość Narodzenia Pańskiego celebrujemy tajemnicę zstąpienia Boga na ziemię, ale również do naszego życia. Bóg jest blisko, bo nas kocha. Składamy Wam najlepsze życzenia, adorujmy Boga i bądźmy miłosierni. Kazania głosi Jego Ekscelencja ks. biskup Antoni Długosz z Częstochowy. Zapraszamy na wspólne kolędowanie, które poprowadzi p. Paweł Orkisz (od 25 lat posługuje podczas niedzielnych Eucharystii o 21.00).

  1. grudnia, święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze w porządku niedzielnym. Będziemy słuchać Listu Rektora Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. Składka przeznaczona na potrzeby UPJPII. Po Mszy zapraszamy do wspólnego kolędowania z naszymi artystami.
  2. grudnia, święto św. Jana , apostoła i ewangelisty. Podczas Mszy o 7.30 i 18.00 błogosławienie wina.
  3. grudnia, święto Świętych Młodzianków, męczenników.
  4. grudnia, Piąty dzień oktawy Narodzenia Pańskiego.
  5. grudnia, święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa.
  6. grudnia, siódmy dzień oktawy Narodzenia Pańskiego.

Zapraszamy na nabożeństwo do św. Charbela w piątek. Czuwanie rozpoczniemy od 16.30 modlitwą próśb i podziękowań. O godz. 17.30 modlitwa różańcowa, a potem o 18.00 Msza Święta z homilią. Po Eucharystii namaszczenie olejem św. Charbela. Prośby i podziękowania można składać w urnie pod ikoną św. Charbela. W piątek kancelaria nieczynna.

Uroczysta Msza Święta z nieszporami na zakończenie Starego Roku 2022 o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy!

Pamiętamy o Was w codziennej modlitwie rozpoczęcie adoracji o godz. 8.00. Wasz ks. proboszcz Dariusz i duszpasterze.