Menu Zamknij

Zesłanie Ducha Świętego, 28.05.2023

Dziś podczas każdej Mszy Świętej śpiewamy hymn: O Stworzycielu, Duchu, przyjdź. Modląc się tym hymnem można zyskać łaskę odpustu zupełnego. Podczas Mszy o 13.15 będzie udzielany sakrament chrztu św. Dziś podczas Mszy o 18.00 jubileusz
przeżywa nasz chór Anonymus. Od 30 lat śpiewa w naszym kościele. Dziękujemy za wytrwałą posługę i życzymy wielu darów Ducha Świętego oraz opieki Matki Bożej.

W poniedziałek święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Uroczysta Msza z homilią o 18.00, a potem nabożeństwo majowe.

We wtorek, 30.maja zapraszamy na czuwanie ku czci św. Charbela. Modlitwę próśb i podziękowań rozpoczniemy o 16.30. Modlitwa różańcowa prowadzona przez studentów o 17.30. Msza Święta z homilią o 18.00, a potem namaszczenie olejem
św. Charbela. Uroczystości przewodniczyć będzie ks. Łukasz Mostowik, neoprezbiter. Po Eucharystii udzieli nam prymicyjnego błogosławieństwa.

W środę święto Nawiedzenia Najświętszej Maryli Panny. Po Mszy wieczornej zakończenie nabożeństw majowych z procesją.

1.czerwca, święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Uroczystej Mszy Świętej o 18.00 przewodniczyć będzie ks. Taras Sikorczuk, neoprezbiter, pochodzący z diecezji kamieniecko — podolskiej na Ukrainie. Po Eucharystii błogosławieństwo prymicyjne.

W pierwszy piątek spowiedź od 17.00 — 18.00. Msza Święta z nabożeństwem do Najświętszego Serca Pana Jezusa o 18.00.

W pierwszą sobotę nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi od 10.30. Msza Święta z homilią o 12.00.

Za tydzień, 4.czerwca zapraszamy młodzież bierzmowaną w tym roku na Mszę Świętą o 18.00, a potem na spotkanie w salce celem wręczenia świadectwa otrzymania sakramentu bierzmowania.

Przez cały czerwiec zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe po Mszy wieczornej.

Pamiętamy o Was podczas Nabożeństw do Najświętszego Serca Pana Jezusa,
ks. proboszcz Dariusz i duszpasterze